Komende evenementen

S4S Nieuws

Contact

Via onderstaand formulier kunt u eenvoudig contact opnemen met het bestuur van S4S. U kunt ook mailen naar info@students4sustainability.nl.

Velden met * zijn verplicht.

Stichting Students 4 Sustainability
Mekelweg 8, 2628 CD Delft, Zuid Holland, The Netherlands
info@students4sustainability.nl
ABN: NL21 ABNA 0607 6980 04
KvK: 27298055

Contactinformatie bestuur

Voorzitter
Meike Verhay
voorzitter@students4sustainablity.nl

Secretaris
Anniek van Veldhuizen
secretaris@students4sustainability.nl

Penningmeester
Laurence Griffioen
penningmeester@students4sustainability.nl

Commissaris Extern
Fleur Verschoor
extern@students4sustainability.nl

Commissaris Activiteiten
Daniël Donse
activiteiten@students4sustainability.nl

Commissaris Projecten
Joost Soomers
projecten@students4sustainability.nl