Contact

Via onderstaand formulier kunt u eenvoudig contact opnemen met het bestuur van S4S. U kunt ook mailen naar info@students4sustainability.nl.

Velden met * zijn verplicht.

Stichting Students 4 Sustainability
Mekelweg 8, 2628 CD Delft, Zuid Holland, The Netherlands
info@students4sustainability.nl
ABN: NL21 ABNA 0607 6980 04
KvK: 27298055

Contactinformatie bestuur

Voorzitter
Rogier Doodeman
voorzitter@students4sustainability.nl

Secretaris
Mila van Rijs
secretaris@students4sustainability.nl

Penningmeester
Coen-Jan Smits
penningmeester@students4sustainability.nl

Commissaris Extern
Margot Ridderikhof
extern@students4sustainability.nl

Commissaris Activiteiten
Isabelle van der Kaaij
activiteiten@students4sustainability.nl

Commissaris Projecten
Joris Schoenmakers
projecten@students4sustainability.nl